trende

Search Engine Optimization

Search Engine Optimization
13.04.2021
44

Organik olarak artan satış verimliliği.

Daha fazla ve potansiyel müşterilere ulaşmak herkes için önemli!
Biz, uzman ekibimizle başarı ve performans odaklı çalışarak tüm arama motoru optimizasyonu süreçlerinde marka bilinirliğinizi arttırmak, organik olarak daha fazla kişiye ulaşmak ve sitenizin daha iyi bir hale gelmesi için severek çalışıyoruz…

O Site Üst Sıralara Yükselecek
Setup34 olarak markanızın web sitesini SEO’ya en uygun hale getirerek, gerekli değişimleri sağlarız. Bu sayede istediğiniz arama motoru sıralamasına, planladığınız zaman içerisinde ulaşmış olursunuz.

“Her Noktada Tam Hizmet” Prensibimizdir
Yapacağımız değişikliklerle doğal takipçi ve ziyaretçi sayısı yükseltip, arama motoru sıralamasında düzenli ve kalıcı artış sağlarız. Web sitelerine yapılan bu değişikliklerle birlikte, isteğe göre sağladığımız site içi-dışı SEO çalışmaları da web sitesinin trafiğinde önemli bir rol oynamaktadır.

Web Sitenizi Tanıyın, Eksiklerini Çıkarın
Yaptığımız rekabet analizi, incelemeler ve taramalar sayesinde web sitenizin ihtiyaçlarını en kısa zamanda çıkarıp, gerekli adımları atarız.

Seo Ajansı
Kendimizi seo ajansı olarak konumlandırmıyoruz. Dijital pazarlama uzmanlığına hakim ekibimizle tüm ekipler birbirlerini destekleyerek ve eksikleri tamamlayarak ilerliyorlar. Unutmayın sosyal medya yönetimi yapmayan bir marka seoda bir adım geridedir. İhtiyacınız olan tüm dijital pazarlama hizmetleri Setup34 Digital’de.

Google Adwords Ajansı
Seo uzmanlığına hakim ekibimiz, performans pazarlaması konusunda oldukça başarılı. Google reklam ajansı olarak eticaret müşterilerimizin satışlarını %400’e kadar yükseltmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?